درباره شرکت

cropped-IRAN-NDT-HEADER-BLUE-1

مؤسسه تست‌های غیرمخرب ایران به صورت یک سازمان خصوصی درسال ۱۳۷۱ توسط مهندس میرمجید قائمی بنیانگذاری شده است. حوزه‌ی فعالیت مؤسسه منحصراً در زمینه آزمون‌های غیرمخرب بوده است. فعالیت‌های اصلی ما شامل خدمات مشاوره، آموزش، فروش، نصب و راه‌اندازی، کالبیراسیون و خدمات (NDT) برای محصولات و تجهیزات می‌باشد.

این شرکت در سابقه‌ی فعالیت‌های خود، نمایندگی بسیاری از برندهای شناخته شده جهانی تولیدکننده محصولات NDT را کسب کرده است، که ازجمله آنها می‌توان به کمپانی‌های زیر اشاره کرد:

AGFA, Seifert, Karl Deutsch, PrueftecnikNDT ,Yxlon, RD/Tech , IBG, Wolf, …

این مؤسسه با بیش از دو دهه فعالیت در این زمینه، تمام خدمات پس از فروش از جمله نصب و راه‌اندازی، آموزش، چکاپ و سرویس و تهیه قطعات یدکی، کالیبراسیون سالیانه و صدور گواهی کیفیت برای محصولات کمپانی‌های مزبور را عهده دار می‌باشد.

مشتریان عمده‌ی ما در زمینه‌های مختلف عبارتند از:

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، تولید محصولات پیوسته مثل لوله، میل‌گرد، سیم، ریل و ورق، حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی، صنعت خودروسازی و صنایع قطعه‌سازی، خطوط لوله، سازه‌های فولادی، نورد و ریخته‌گری و ساخت تجهیزات، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ان‌دی‌تی و …

امروز برخی از کمپانی‌های مزبور از جمله شرکت “KARL DEUTSCH” آلمان با بیش از 150 رفرنس و شرکت “PRUEFTECHNIK” آلمان با نزدیک به 50 کاربر در خطوط تولیدی در ایران، برندهای شناخته شده و معتبر درایران محسوب می‌شوند.

بخش آموزش این مؤسسه، خدمات آموزش، تآییدصلاحیت و صدور گواهینامه برای پرسنل NDT را در شش متد (VT, PT, MT, UT, RT, ET) در سه سطح ارائه می‌نماید. تا کنون نزدیک به 2000 نفر از پرسنل NDT  توسط این شرکت به عنوان یک مرکز آموزش (Outside Agency) و ارائه دهنده‌ی خدمات سطح سه بر اساس ASNT و دستورالعمل SNT-TC-1A آموزش و تآیید صلاحیت شده‌اند.

همچنین این مؤسسه خدمات بازدیدهای دوره‌ای و کالیبراسیون دستگاه و تجهیزات را بر اساس دستورالعمل‌های سازنده ارائه می‌دهد و به عنوان نماینده‌ی رسمی این کمپانی‌ها گواهی کیفیت صادر می‌نماید.

مؤسسه  تست‌های غیرمخرب ایران به عنوان یک شرکت راهبر، سایر خدمات سطح سه نیز از جمله تهیه Written Practice، دستورالعمل‌ها و روش‌های اجرائی و آموزش بر اساس نیاز بخش‌های مختلف صنعت ارائه می‌نماید.

شرکت تست‌های غیرمخرب ایران یک تامین کننده خدمات و محصولات NDT که توسط بسیاری از مصرف‌کنندگان عمده از جمله: شرکت‌های نفت و گاز و پتروشیمی، پیمانکاران خط لوله، نیروگاه‌ها و سایر صنایع مهم به عنوان یک شرکت معتبر و با تجربه و نماینده شرکت‌های معتبر و معروف جهانی تایید شده است.

برخی از مشتریان عمده ما:

  • کارخانه‌های لوله‌سازی:

شرکت لوله‌سازی اهواز، سدید، ماهشهر، صفا، ساوه، سپاهان، ماهان، فولاد ملی ایران (INSIG)، نورد و لوله اهواز (ARPCO)، کالوپ، کاوه، سمنان، سپنتا، پارس نورد، صنایع شریف، ثابت یزد، میلاد لوله، یاران، آریاوا، رضا…

29

  • صنایع فولاد:

فولاد مبارکه، فولادخوزستان، ذوب آهن اصفهان، فولاد آلیاژی یزد، فولاد آلیاژی اصفهان، فولاد غرب آسیا، فولاد گیلان، قطعات فولادی، نورد و لوله اهواز

30

  • کارخانه محصولات غیر آهنی:

ایرالکو، کارخانه مس سرچشمه، کارخانه مس باهنر، ذوچن، تولیدی مهراصل

31

  • صنایع نفت، گاز و پتروشیمی :

شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز، شرکت ملی پتروشیمی، شرکت ملی حفاری، شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت، نفت و گاز پارس، نفت توربو کمپرسور و ….

32

  • پالایشگاه‌ها :

تهران، تبریز، اصفهان، بندرعباس، شیراز، اراک، آبادان، خارک، سرخس، بید بلند

33

  • پتروشیمی‌های:

تبریز، شیراز، خراسان، بندر امام، آبادان، تندگویان، اصفهان…

34

  • صنایع خودرو و قطعات تهیه‌کنندگان:

ایران خودرو، سایپا، موتورسازان، تراکتورسازی ایران، ساپکو، سازه گستر، چرخشگر، مالیبل، ریخته گری ایران (ICI)، لیفت تراک ایران، زامیاد، ایتراک، نیرو محرکه،…

35

ایران فنر لول، فولاد ریزان، پارس میل لنگ، چدن اصفهان، چدن و فولاد مشهد، ایران بوستر، پارس متال، متالورژی پارس، متالورژی پودر مشهد، خودرو آسیا، چدن پارس، ایران پیستون، بهران‌محور، سدید ریخته‌­گر، چدن خراسان، ذوچن، آلیاژ فنر، پایا ذوب، هپکو، ایداج

36

  • صنایع ساخت تجهیزات : دیگ بخار و مخازن تحت فشار

آذرآب، ماشین سازی اراک، ماشین سازی تبریز، ماشین سازی پارس، آبیک،نساجی غدیر، پاتله، رآکتورساز ، ماشین دارو، شرکت مهندسی و ساخت پره توربین مپنا (پرتو)، دیسال، پارس MCS

37

  • حمل و نقل هوایی و هواپیمایی:

صنایع هواپیمایی ایران (IACI)، هواپیما سازی ایران (HESA)، ایران هلیکوپتر ( پنها ) ،  نیروی هوایی ایران،

ایران ایر، هواپیمایی آسمان، کیش ایر،ماهان ایر

38

  • دانشگاه ها، مراکز پژوهشی

دانشگاههای : شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر،دانشگاه تهران، صنعت نفت آبادان، دانشکده فنی انقلاب اسلامی

39

پژوهشگاه های : فضایی، نیرو، نفت، مسکن، جهاد، رازی، سازمان انرژی اتمی ایران،کاوشیار،

40